DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Profesjonalizm jest
w każdym szczególe
W Dworze Dziekanów
Profesjonalne eventy
· Konferencje ·

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną, wielofunkcyjną salę, przystosowaną do organizacji szkoleń, konferencji, przyjęć, bankietów oraz innych imprez.

Osobom chcącym zorganizować spotkanie biznesowe proponujemy dedykowany pakiet konferencyjny. Obejmuje on całodniowy wynajem sali konferencyjnej, bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu, jak również sprzęty niezbędne do sprawnego przeprowadzenia prezentacji: rzutnik LCD, ekran, nagłośnienie i flipchart z markerami.

Oferta specjalna zawiera także pakiet gastronomiczny, a w nim: lunch z napojami bezalkoholowymi, świeżo parzona aromatyczna kawa, szeroki wybór herbat, woda, soki, pyszne ciasta własnego wypieku i bogaty bufet przekąsek. Uczestnicy konferencji mogą także liczyć na specjalne ceny pokoi w hotelu.

Dwór Dziekanów położony około 2,5km od Solca Zdroju w województwie świętokrzyskim, przy drodze Kraków-Sandomierz. Atrakcyjna oferta pobliskich Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju. Idealny na krótkie jak i długie pobyty.

Dwór Dziekanów