DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Zakosztujesz prawdziwie
dworskiego jedzenia
W Dworze Dziekanów
Troska o jakość
· Restauracja ·
Nasza restauracja

Świeżość na talerzu to dla nas podstawa. Dzięki wykorzystaniu produktów od lokalnych dostawców i przypraw z naszego zielnika możemy Państwu zaproponować regionalne dania oraz tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Jeżeli masz ochotę na posiłek w dworskich ruinach oferujemy dedykowany stolik.

Dworskie smaki
· Zielnik ·
Nasz zielnik

Jak zadbać o świeżość i jakość składników? Najlepiej samemu je wyhodować. Dlatego w Dworze Dziekanów mamy własny zielnik. To pomysł właścicielki Dworu, Pani Marii, która co roku dba o to, aby do kuchni trafiały zioła i warzywa z własnych upraw. Stąd też domowy rosół smakuje tu wyjątkowo!

 

Bliżej natury
· Grill ·

Zachęcamy do skorzystania z grilla w dworskich ruinach oraz z zadaszonych altan. To doskonałe miejsce na biesiadę czy kameralną imprezę. Zorganizujemy dla Państwa kompletne przyjęcie grillowe. Gwarantujemy niezapomniany klimat, wyborne jedzenie oraz miłą i życzliwą obsługę.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O OFERTĘ 

Tel. 502 577 385 

mail: hotel@dwordziekanow.pl

Dwór Dziekanów położony około 2,5km od Solca Zdroju w województwie świętokrzyskim, przy drodze Kraków-Sandomierz. Atrakcyjna oferta pobliskich Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju. Idealny na krótkie jak i długie pobyty.

Dwór Dziekanów