DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Zapewni Ci
prawdziwy wypoczynek
Dwór Dziekanów
Odkryj nasze możliwości
· Pakiety ·

W naszej ofercie znajdą Państwo prawdziwe bogactwo pakietów, z których każdy będzie odpowiadał na inne potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru pakietu najbardziej odpowiadającego Państwa oczekiwaniom.

walentynki_bann

Już od 399zł/noc

Walentynki

Walentynki to czas zarezerwowany tylko dla Was. Wyjątkowa kuchnia, relaks w saunie, naturalne piękno otoczenia uczynią te chwile niezapomnianymi. Najpiękniejsze, miłosne wyznanie w Dworze Dziekanów.

karnawał-pod

Już od270zł/noc

Karnawał w Dworze Dziekanów

 Karnawał to król okresu zimowych balów, maskarad, podchodów i zabaw. Spędź tę miłą tradycję przepełnioną muzyką i dobrą zabawą z nami w Dworze Dzieknaów.

flavia-gava-FugXIjIqSy0-unsplash

Już od 559zł/2 noce

Relaksacyjny

Anty stres

Pakiet dedykowany dla osób indywidualnych, które w ciągu kilku dni wolnych chcą się zrelaksować i zregenerować. Dzięki dobraniu odpowiednich zabiegów wyjedziesz wypoczęty i zrelaksowany.

photo-1432105344056-6c8fc3286af3

Już od 495zł/noc

Pakiet zaręczynowy

Zaręczyny to przełomowe chwile dla związku i wspomnienie, które pozostaje w pamięci na zawsze, dlatego dobrze jest zaplanować je tak, aby pozostało wyjątkowe na lata.

joel-overbeck-fGPGd9PFd3w-unsplash

Już od 360zł/noc

Romantyczny weekend dla Dwojga

Jan Twardowski napisał: „jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili”. Pakiet stworzony z myślą o tych, którym ciągle brakuje czasu, którym pęd życia codziennego, zabiera możliwość wysłuchania drugiej osoby. Pakiet Romantyczny weekend dla Dwojga to idealny prezent dla ukochanej osoby, niespodzianka czy po prostu pomysł jak spędzić razem chwile. 

alan-caishan-cU53ZFBr3lk-unsplash

Już od 1.079zł/3 noce

Rehabilitacja z zabiegami dla zdrowego kręgosłupa

Unikatowy pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Celem pobytu jest regeneracja organizmu połączona z wypoczynkiem w otoczeniu natury. Zestaw zabiegów wspomaga rozluźnienie mięśni i likwidację dolegliwości bólowych w schorzeniach narządów ruchu, reumatycznych oraz ortopedyczno-urazowych.

Dwór Dziekanów położony około 2,5km od Solca Zdroju w województwie świętokrzyskim, przy drodze Kraków-Sandomierz. Atrakcyjna oferta pobliskich Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju. Idealny na krótkie jak i długie pobyty.

Dwór Dziekanów