DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Zapewni Ci
prawdziwy wypoczynek
Dwór Dziekanów
Odkryj nasze możliwości
· Pakiety ·

W naszej ofercie znajdą Państwo prawdziwe bogactwo pakietów, z których każdy będzie odpowiadał na inne potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru pakietu najbardziej odpowiadającego Państwa oczekiwaniom.

flavia-gava-FugXIjIqSy0-unsplash

Już od 822zł/2 noce

Relaksacyjny

Anty stres

Pakiet dedykowany dla osób indywidualnych, które w ciągu kilku dni wolnych chcą się zrelaksować i zregenerować. Dzięki dobraniu odpowiednich zabiegów wyjedziesz wypoczęty i zrelaksowany.

photo-1432105344056-6c8fc3286af3

Już od 670zł/noc

Pakiet zaręczynowy

Zaręczyny to przełomowe chwile dla związku i wspomnienie, które pozostaje w pamięci na zawsze, dlatego dobrze jest zaplanować je tak, aby pozostało wyjątkowe na lata.

alan-caishan-cU53ZFBr3lk-unsplash

Już od 1.360zł/3 noce

Rehabilitacja z zabiegami dla zdrowego kręgosłupa

Unikatowy pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Celem pobytu jest regeneracja organizmu połączona z wypoczynkiem w otoczeniu natury. Zestaw zabiegów wspomaga rozluźnienie mięśni i likwidację dolegliwości bólowych w schorzeniach narządów ruchu, reumatycznych oraz ortopedyczno-urazowych.

joel-overbeck-fGPGd9PFd3w-unsplash

Już od 520zł/noc

Romantyczny weekend dla Dwojga

Jan Twardowski napisał: „jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili”. Pakiet stworzony z myślą o tych, którym ciągle brakuje czasu, którym pęd życia codziennego, zabiera możliwość wysłuchania drugiej osoby. Pakiet Romantyczny weekend dla Dwojga to idealny prezent dla ukochanej osoby, niespodzianka czy po prostu pomysł jak spędzić razem chwile. 

Dwór Dziekanów położony około 2,5km od Solca Zdroju w województwie świętokrzyskim, przy drodze Kraków-Sandomierz. Atrakcyjna oferta pobliskich Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju. Idealny na krótkie jak i długie pobyty.

Dwór Dziekanów