EN
Twoje idealne przyjęcie

Jeśli szukasz miejsca na swoje wymarzone wesele i chcesz by Twój ślub oraz przyjęcie były piękniejsze niż na romantycznych filmach: to jesteś w idealnym miejscu. TAK! Właśnie takiej sali balowej szukałaś/-eś! TAK! Właśnie takiego profesjonalnego zespołu ludzi, którzy do przygotowania Twojego Wyjątkowego Dnia podchodzą z pasją, szukałaś/-eś. Jesteśmy grupą osób, które wkładając w pracę swoje serca zajmią się przygotowaniem i organizacją Twojej imprezy, tak by sprostać Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Od 2010 roku z powodzeniem pomagamy w organizacji wesel, ale również przyjęć okolicznościowych i wydarzeń firmowych. Chcemy spełniać Wasze marzenia! Dla Ciebie tworzymy pomysłowe rozwiązania, a to wszystko dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności.

Wybierając Dwór Dziekanów na miejsce swojej imprezy masz pewność, że masz do czynienia z osobami, które kochają to co robią, a także z pasją i zaangażowaniem podchodzą do zoorganizowania każdej imprezy.

 

Rezultaty i efekty naszej wieloletniej pracy to ogromne grono szczęśliwych par i zadowolonych klientów.

 

W naszej sali balowo - konferencyjnej istnieje możliwość organizacji szkoleń, konferencji, bankietów oraz wesel.

Atutem tego miejsca jest niepowtarzalny wystrój, oryginalna aranżacja wnętrza. Sala konferencyjno balowa może jednocześnie pomieścić 200 osób. Mamy wspaniałą wiadomość dla par które chcą zrobić przyjęcie weselne na 300 osób, od lipca 2019 roku sala zostanie powiększona. Już na jesieni ruszamy z rozbudową sali.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, bezpłatny parking dla Gości oraz wysoką jakość świadczonych usług.